Zbieramy nakrętki!

Przypominamy o trwającej przez cały rok akcji zbierania nakrętek dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Zbieramy wszystkie nakrętki: od napojów po szampony, kosmetyki i chemię gospodarczą. Do zbiórki może przyłączyć się każdy, zbierajmy nakrętki w domach i w szkole. Można je wrzucać do kontenera-serca stojącego przed budynkiem szkoły lub do kontenerów znajdujących się na szkolnych korytarzach.

Zebrany plastik przekazywany jest do recyklingu i dzięki temu gromadzone są pieniądze przeznaczone dla małych pacjentów Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. W ramach dotychczasowej zbiórki nakrętek udało się zebrać łącznie 683 255,60 kg tworzywa, co przełożyło się na 809 374,97 zł.

Zbiórka nakrętek to działanie charytatywne i ekologiczne. Dołączmy do tych, których pomaganie nakręca!

Data dodania: 2021-11-07 17:49:35
Data edycji: 2021-11-07 18:00:23