Zbiórka nakrętek

Przypominamy o trwającej w naszej szkole zbiórce nakrętek na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie biorą udział w tej akcji.

Przypominamy, że nakrętki można wrzucać do kontenera-serca stojącego przed budynkiem szkoły lub do kontenerów znajdujących się na szkolnych korytarzach. Zbieramy wszystkie nakrętki: od napojów po szampony, kosmetyki i chemię gospodarczą.

Pamiętajmy o nakrętkach od napojów kupowanych w szkole i o tym, że plastikowe butelki należy wyrzucać do pojemników do selektywnej zbiórki, wtedy łatwiej trafią do recyklingu.

W ramach zbiórki, w której bierze udział wiele wrocławskich szkół, udało się już uzbierać 72 tony dobrego plastiku co dało kwotę 106766,75 złotych przekazanych na pomoc chorym dzieciom.

Tegorocznymi opiekunami szkolnej zbiórki nakrętek są Karol Kuliński Maksymilian Sabała z klasy IV A.

Data dodania: 2023-09-19 13:09:36
Data edycji: 2023-09-19 14:48:53