Złote Wilki dla projektu ''W Krainie Snów''

Wrześniowy powrót do szkoły, który obfituje w spotkania z przyjaciółmi po długim czasie rozłąki, pozwolił na ponowne pojawienie się w szkolnej ławce i dał nam poczuć kolejny raz niepowtarzalną atmosferę Czternastki, zawsze niesie ze sobą wiele wspaniałych wieści związanych z olimpiadami i konkursami.

Dla nas, członków projektu „W Krainie Snów, który wytrwale prowadziliśmy przez cały ubiegły rok szkolny w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, dobrą nowiną okazały się nagrody za zdobycie Złotego Wilka za najlepszy projekt w kategorii zdrowie i sport oraz Srebrnego Wilka za najbardziej wyróżniający się projekt w województwie dolnośląskim. Dla całego zespołu jest to niemałe wyróżnienie, szczególnie że nasz pomysł dotarł do ogromnej rzeszy ludzi podczas pracy zdalnej, która przeniosła nasze plany do strefy wirtualnej. Dzięki temu udało nam się szerzyć informacje na temat snu na skalę ogólnopolską!

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Szanownej Pani Dyrektor za zainteresowanie naszym projektem, Pani Profesor Karolinie Kawie za pieczę nad naszymi działaniami oraz wszystkim naszym odbiorcom, bez których nasza działalność nie odniosłyby takiego sukcesu, a nam nie udałoby się spełnić celu, jakim było zwrócenie szczególnej uwagi na sen oraz jego wpływ na życie i prawidłowe funkcjonowanie człowieka.

Zgodnie z tradycją pozostaje nam jedynie przypomnieć nasze motto: „Śpij lepiej, żyj lepiej!”.

Alicja Zawadzka, Natalia Pospiech, Adam Tomaszewski (3E), Karol Piskozub (3C), Jan Ludwina oraz Jędrzej Boruczkowski (3A), czyli cały zespół „W Krainie Snów”

Data dodania: 2021-09-08 18:14:21
Data edycji: 2021-09-08 18:19:37