Zwycięzcy konkursu ''WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ''

Podczas uroczystej gali będącej podsumowaniem projektu "WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ" poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez WCRS. W gronie czterech wyróżnionych drużyn znalazł się zespół "Danse macabre" z klasy 2D1 w składzie:

Nela Medyńska
Celina Ferte
Nina Kłosińska
Karolina Podoluk
Alina Obrzut

Gratulujemy wygranej!

Nasza drużyna wraz z uczniami innych wyróżnionych szkół będzie uczestniczyła w wyjeździe, warsztatach i wielu innych atrakcjach, które ufundowało Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu czyli klasie 1D2 i 2D1. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pomysłowości tegoroczna edycja była dla nas wszystkich ciekawym doświadczeniem i rzeczywistym przykładem Równości.

Szczególne podziękowania kierujemy do koordynatorki projektu, pani prof. Elżbiety Osarczuk, oraz do wychowawców: pani prof. Magdaleny Bileckiej i pana prof. Łukasza Stępnia za wsparcie i życzliwość.

Data dodania: 2024-03-24 22:40:05
Data edycji: 2024-04-03 20:10:56