Dzień Otwartych Drzwi - fotorelacja

Za nami pełen atrakcji Dzień Otwartych Drzwi. Zespół Czternastki jak zwykle błysnął inwencją:  gabinet zagadek matematycznych oraz pokazy doświadczeń fizycznych, chemicznych i biologicznych, zaglądanie do wnętrza roślin, daktyloskopia, roboty, multilingwalne teleturnieje i konwersacje, próba teatralna, a  także błyskawiczny kurs pisania rozprawek i warsztaty szycia chirurgicznego (dla odważnych).  Swoje dokonania zaprezentowali twórcy nagrodzonego projektu KAPIBARA oraz Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu. Można było pograć w brydża, bilard, w tenisa stołowego lub wyszaleć się na sali gimnastycznej czy siłowni. Na zmęczonych czekał wposazony przez radę Rodziców chilroom i kawiarenka, na łowców pamiątek - SUszop, a na spragnionych wiedzy - bibiloteka.

Całość osłodziły niebiańskie wypieki z kiermaszu słodkości, ze słynnym Czternastkowym Sernikiem na czele (dochód zostanie przekazany na badanie potencjalnych dawców szpiku w ramach #komórkomania fundacji DKMS).

Dziękujemy wszystkim  - nauczycielom, uczniom i absolwentom - za serce, pomysłowość, zaangażowanie i czas poświęcony na promocję naszej szkoły. A gościom dziękujemy za przybycie - mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili!

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

Zdjęcia: Gabriela Łokuciejewska oraz P.T. Autorzy i Autorki zdjęć zamieszczonych na szkolnym Facebooku.

Data dodania: 2024-04-08 23:48:17
Data edycji: 2024-04-10 17:45:03