Kiermasz Świąteczny

W dniu 16 grudnia na terenie internatu odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez uczestników Koła Ceramicznego i Młodzieżowej Rady Internatu. W trakcie kiermaszu wychowankowie prezentowali i sprzedawali własne wyroby ceramiczne. Zebrane podczas kiermaszu środki zostały przekazane w formie darowizny na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. W czasie kiermaszu zebrano 265,00 złotych, które zostały przekazane w formie przelewu na konto Hospicjum. Ponadto Rada Młodzieżowa Internatu wraz z opiekunami zadecydowała o przekazaniu niesprzedanych wyrobów ceramicznych w formie darowizny rzeczowej na rzecz Wrocławskiego Hospicjum. Kiermasz stanowi część projektu prowadzonego przez prof. Agnieszkę Marciniak-Kucharską " Wspólna sprawa" dotyczącego pomocy chorym i niepełnosprawnych dzieciom z terenu Wrocławia i okolic. Projekt będzie realizowany również w drugim semestrze roku szkolnego 2021/22.
Agnieszka Marciniak-Kucharska

W roku szkolnym 2022/ 2023 ponowilismy naszą akcję, tym razem pieniądze ze zbiórki przeznaczylismy na schronisko dla zwierząt.
Data dodania: 2021-12-28 17:37:25
Data edycji: 2023-04-03 15:40:46