Czcionka:

Kontrast:

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej

Drodzy Kandydaci,

rozpoczęła się rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej. Tak jak do pozostałych wrocławskich szkół odbywa się ona w elektronicznym systemie rekrutacji.

Elektroniczny system rekrutacji

Ze względu na trwające zagrożenie epidemiczne nie należy składać wygenerowanych wniosków oraz kopii dokumentów w szkołach, do których się wybieracie - wystarczy dodać ich skany w zakładce "Załączniki" na stronie elektronicznego systemu rekrutacji.

Film z instrukcją wypełniania wniosku

Deklaracje przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych (dla kandydatów do klasy wstępnej) oraz do sprawdzianu kompetencji językowych (dla kandydtaów do klas dwujęzycznych) należy pobrać ze strony internetowej szkoły, wypełnić elektronicznie, wydrukować, podpisac i przesłać e-mailem na podany adres, a papierowy wydruk przynieść w dniu sprawdzianu.

Rekrutacja do LO XIV - terminarz, regulamin, deklaracje

Informacje o ofercie edukacyjnej LO XIV - filmy