Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Kandydaci, postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych będzie przeprowadzane w nowych terminach, które określi minister właściwy do spraw oświaty i wychowania. Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów w najbliższym czasie zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, a wówczas niezwłocznie je opublikujemy na naszej stronie internetowej. Obecnie trwają konsultacje społeczne nad projektem terminarza rekrutacji, które zakończą się 13 maja 2020 r.

Informacje o profilach klas nie ulegną zmianie - można je znaleźć w zakładce "Kandydaci"

Profile klas w LO XIV w roku szkolnym 2020/2021

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi w Czternastce - odbędzie się w formie online w sobotę, 30 maja 2020 r.

W dwa kolejne piątki poprzedzające Dzień Otwartych Drzwi odbędzie się na kanale YouTube trzecia edycja "Odwilży" - prezentacja talentów uczniów i nauczycieli. Zapraszamy do oglądania również kandydatów!

Data dodania: 2020-05-12 11:16:12
Data edycji: 2020-09-16 09:34:30