Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Oferta edukacyjna LO XIV w roku szkolnym 2021/2022

Oferta edukacyjna LO XIV w roku szkolnym 2021/2022

Zapraszamy do Czternastki - najlepszej szkoły w województwie dolnośląskim, która w tym roku zajęła V miejsce w Polsce, VI miejsce w Rankingu Szkół Olimpijskich oraz VII miejsce w Rankingu Maturalnym "Perspektyw".

 

Oferta edukacyjna i terminarz rekrutacji

 

BNP Paribas już od 19 lat wspiera zdolnych absolwentów szkół podstawowych z mniejszych miejscowości w ich rozwoju edukacyjnym i społecznym. W tym roku również rusza z „Klasą”, autorskim programem stypendialnym Fundacji BNP Paribas, skierowanym do uzdolnionych uczniów z małych miejscowości, którzy chcieliby kontynuować naukę w czołowych polskich liceach, ale nie mogą sobie na to pozwolić bez wsparcia finansowego. W programie uczestniczą renomowane szkoły z pięciu miast akademickich - wśród nich jest LO XIV.

Program stypendialny BNP Paribas "Klasa"

Na dowód tego, że w Czternastce istnieje życie pozaolimpijskie, zamieszczamy linki do fanpage'u na portalu społecznościowym Facebook oraz fanpage'u prężnie działającej Rady Samorządu Uczniowskiego, a także zakładki szkolnego wolontariatu i strony poświęconej uczniowskim projektom.

Data dodania: 2021-06-01 12:34:41
Data edycji: 2021-06-01 12:34:55
Ilość wyświetleń: 5376

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook