Terminarz tygodniowy

Zapraszamy do za­po­zna­nia się z za­pla­no­wa­nymi wy­da­rze­niami i uro­czy­sto­ściami.… więcej»

Wy­ni­ki eg­za­minu maturalnego

Informacja o wy­ni­kach eg­za­minu ma­tu­ral­nego zo­sta­nie za­miesz­czona w ser­wi­sie wy­ni­ków eg­za­mi­nów na stro­nie OKE 3 lipca 2018 r.

Login do … więcej»

Ochrona danych osobowych

Poniżej przed­sta­wiamy in­for­ma­cje o tym, w jaki spo­sób, w ja­kich ce­lach oraz w ja­kim za­kre­sie prze­twa­rzamy Twoje dane oso­bowe, w … więcej»

LO XIV na 1. miejscu w rankingu portalu Wasza Edukacja