68. Olimpiada Fizyczna — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu 68. Olimpiady Fizycznej za­kwa­li­fi­ko­wali się uczniowie:

Gabriel Budziński 3B

Piotr Masajada 3B

Łu­kasz Orawiec 3B

Karol Pierzchała … więcej»

LXII Olimpiada Astronomiczna — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu LXII Olimpiady Astronomicznej za­kwa­li­fi­ko­wali się uczniowie:

Piotr Masajada 3B

Filip Szczebak  2B

Stanisław Łycz­kow­ski 2B

Gratulujemy!

Koordynator: … więcej»

Olimpiada Wiedzy o III RP COPTIOSH — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Wiedzy o III RP COPTIOSH za­kwa­li­fi­ko­wali się uczennice:

Martyna Leśniak 2E

Hanna Wołodźko 3E

Gratulujemy!

Koordynator: … więcej»

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSH etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSH za­kwa­li­fi­ko­wali się uczniowie:

Mikołaj Bilski 2E

Jagoda Plucińska 3E

Martyna Leśniak 2E… więcej»

Olimpiada Wiedzy Historycznej COPTIOSH — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH za­kwa­li­fi­ko­wali się:

Marcel Isalski, 1E

Jeremi Arsłanowow, 3E

Dominik Pieniądz, 3E

Michał Szachniewicz, … więcej»

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym COPTIOSH — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świe­cie Współczesnym COPTIOSH za­kwa­li­fi­ko­wali się:

Mikołaj Bilski 2E

Jagoda Plucińska 3E… więcej»

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej COPTIOSH — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej COPTIOSH za­kwa­li­fi­ko­wali się:

Jagoda Plucińska, 3E

Hanna Wołodźko, 2E

Michał Szachniewicz, 3E… więcej»

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla za­kwa­li­fi­ko­wali się:

Jagoda Plucińska, 3E

Michał Szachniewicz, 3E

Justyna Męczyńska, … więcej»

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” za­kwa­li­fi­ko­wali się:

Jagoda Plucińska, 3E

Mikołaj Bilski, 2E

Tomasz Winiarski, … więcej»

Olimpiada Solidarności — etap okręgowy

Do okrę­go­wego etapu Olimpiady Solidarności za­kwa­li­fi­ko­wali się Tomasz Winiarski i Maciej Kilijański z klasy 2E.

Gratulujemy!

ko­or­dy­na­tor: prof. Anna Rabiega… więcej»

Strona 1 z 5512345678910...203040...Ostatna »